Coffee & Whisky House

Przypadek ? Nie sądzę! Tak mogę skwitować fakt, iż hotel w którym nocowałem podczas mojej krótkiej, bo tylko dwudniowej delegacji w Toruniu, znajdował się zaledwie 100 metrów od miejsca, które mogę Wam dziś przedstawić.

1

Coffee & Whisky House przy ulicy Ducha Świętego 3 już z daleka wodzi za nos przechodniów pięknym aromatem kawy. Kawę lubię, nie zaprzeczę, jednak zdecydowałem się tam zaglądnąć z innych wiadomych względów.

Tuż po wejściu do środka moje ciało ogarnął ciepły, domowy spokój. Wspaniały wystrój, cegły, uszatki, piec kaflowy, nastrojowe oświetlenie sprawiły, że miałem ochotę oddać się bezwładnej degustacji .

2

Zasiadłem więc wygodnie i zacząłem studiować menu. Wybór whisky single malt naprawdę niezły. Mnóstwo pozycji starannie podzielonych na kraje oraz w przypadku szkockich, na wyspy, z których pochodzą dostępne tu trunki. Ceny nie są wygórowane. Obsługa młoda ale z dużą wiedzą na temat każdego z trunków jak i na temat ich spożywania. Przesympatyczni ludzie, których z tego miejsca bardzo serdecznie pozdrawiam!

5

Podczas mojej wizyty w tym fantastycznym miejscu wybrałem cztery pozycje, które ucieszyły moje oczy, nos i język. Były to: Ardbeg 10yo , Springbank 10yo, Scapa 16yo oraz Lagavulin 16yo. Do każdej z nich zapisałem sobie notki smakowe, które postaram się Wam przekazać w najbliższym czasie.

4

Polecam Wam z czystym sumieniem to miejsce. 

Ode mnie najwyższa możliwa ocena za jakość, klimat oraz niepowtarzalną atmosferę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s